Blesk.cz

15. červenec 2020

 • Srážka dvou vlaků u Českého Brodu: Minimálně jeden mrtvý a 50-60 zraněných!
  Po nehodě dvou vlaků u Českého Brodu jsou na místě desítky zraněných a údajně i minimálně jeden mrtvý. Srážka osobního a nákladního vlaku se stala krátce před desátou v úterý večer. Na místě zasahují všechny záchranné složky.
 • Sahara v Česku a další objevitelské tipy
  Nemusíte do cizokrajných dálek, abyste objevili něco nového. Jasně, v době omezeného cestování všichni najednou mluví o tom, že máme v Česku i Švýcarsko. Ale slyšeli jste někdy o jihočeském Stonehenge nebo šumavském Everestu? Víte, kde leží moravská Amazonie a česká Sahara?
 • Koronavirus ONLINE: 355 mrtvých v ČR. A 80 dětí v karanténě po nákaze na táboře
  Česko hlásí 355 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 13 301 lidí, vyléčených je 8441 a aktuálně nakažených je pak 4505. Za úterý tak zatím přibylo 64 případů. V Letinách na Plzeňsku předčasně skončil dětský tábor. Pozitivní test mělo jedno z dětí, které se nakazilo doma, dalších 80 dětí muselo do karantény. Od úterního odpoledne se v okrese Jihlava vrací povinnost nosit roušky na veřejných místech a v MHD. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) podpořil názor epidemiologa Rastislava Maďara, že by se od října nebo listopadu mohly do MHD vrátit plošně. A státy Evropské unie vyškrtnou Srbsko a Černou Horu ze seznamu zemí, jejichž obyvatelé mohou cestovat přes vnější hranice evropského bloku, na seznamu tak zůstane jen 13 bezpečných států. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.
 • Čestný, pracovitý, vzpomíná komunista na Jakeše (†97). Gazdík zmínil „symbol prohnilosti“
  Bývalý generální tajemník KSČ Miloš Jakeš (†97) zemřel. O jeho úterním pohřbu v motolském krematoriu informovala CNN. Na sociálních sítích lidé prokazovali čest jeho památce, a to i přesto, že si podle řady z nich velkou úctu spíše nezaslouží. Poslanec a bývalý šéf STAN Petr Gazdík (STAN) připomněl slavný tragikomický projev, který se podle něj stal symbol prohnilosti a pozastavil se nejen nad komunistickým, ale i současným papalášstvím. Komunista Josef Skála pak pro server iRozhlas uvedl, že Jakeš své krédo hájil statečně a jeho doba si jej nezasloužila. 
 • Vozíčkář Jakub (22) se v zatáčce vyhýbal motorkáři (15): Autem prorazil stěnu dětského pokojíčku!
  Stačilo málo a došlo k tragédii! V sobotu odpoledne projížděl obcí Kalná Roztoka na Slovensku řidič Jakub. Dvaadvacetiletý řidič, který je na vozíčku, zrovna projížděl zatáčkou, když se mu na cestě objevil mladý motorkář. Jakub proto rychle strhl volant a naboural do rodinného domu! Stěna domu se zbourala jak domeček z karet a auto skončilo v dětském pokoji, kde si nedlouho před nehodou hrála malá Viktorka (10).  
 • „Pane Jakeši, těšíte se do pekla?“ Papaláš odrazil útok a řekl, jaký má důchod
  Milouš Jakeš (†97) zemřel, rodina ho pochovala bez veřejného pohřbu. Komunistický pohlavár dožíval v ústraní, rozhovorů příliš nedával. Jedním z posledních byl chat na Blesk.cz v roce 2016. Tehdy mu bylo 93 let a těšil se velmi dobré fyzické i psychické pohodě. Jakeš čelil i otázkám, které mu mířily na tělo. Na jeho zdraví, důchod, současný život. Dorazily však i ty od jeho zapřísáhlých odpůrců. „Pane Jakeši, těšíte se do pekla?“ tázal se jeden ze čtenářů. Jakeš opáčil, že se pekla nebojí.
 • Slepý Bocelli bez pomoci na luxusní jachtě! Jak se tam zvládá pohybovat?
  Slavný italský tenorista Andrea Bocelli (61) si užívá zaslouženou dovolenou. Poté, co před dvěma měsíci přiznal nákazu koronavirem a následné uzdravení, se s rodinou vydal na plavbu poblíž Portofina. Třebaže je nevidomý, pohyb na houpající se palubě mu nedělal žádný problém. Na jachtě měl i klavír a manželce přichystal soukromý koncert.
 • Zemřel Milouš Jakeš (†97). Komunistický pohlavár dožíval v ústraní, pohřbili ho tajně
  Ve věku 97 let zemřel někdejší komunistický pohlavár Milouš Jakeš. Informaci přinesla s odkazem na dva nejmenované zdroje Prima CNN. Jakeš v posledních měsících téměř nevycházel ven, jeho stav se rapidně zhoršoval. Rodina Jakeše pohřbila potají v úterý odpoledne.
 • Požár v Táboře hasiči likvidovali hodiny: Uvnitř budovy byly tuny chemikálií
  V noci z pondělí na úterý začala zatím z neznámých příčin hořet galvanovna firmy Brisk v Táboře. Hasiči požár likvidovali asi čtyři hodiny. Nikdo naštěstí nebyl zraněn, škoda je však v řádech milionů.
 • Trump udělal ze svého přítele čistého muže. Odpustil mu vězení, pokutu i dohled úřadů
  Americký prezident Donald Trump svým víkendovým rozhodnutím ušetřil svého přítele Rogera Stonea nejen odnětí svobody, ale i dalších aspektů jeho trestu za lhaní vyšetřovatelům a další zločiny. Detaily Trumpova nařízení vyšly najevo v noci na úterý poté, co si je od ministerstva spravedlnosti vyžádala federální soudkyně. Příkaz Stoneovi odpouští i uloženou pokutu a dvouleté období úředního dohledu.
 • Při srážce vlaků u Perninku se zranili 3 pracovníci ČD: Kolegové pro ně vyhlásili veřejnou sbírku
  Při tragédii vlaků u Perninku na trase mezi Karlovými Vary a německým Johanngeorgenstadtem zemřeli dva lidé a desítky dalších byly zraněny. Byli mezi nimi i tři zaměstnanci Českých drah. V nemocnici skončili dva průvodčí Petr P. a Jana J. a strojvedoucí Milan Č. V těžkých chvílích se jim a jejich rodinám rozhodli pomoci jejich kolegové, kteří na ně vyhlásili veřejnou sbírku.  
 • Dýmějový mor je zpět: Černá smrt zabila teprve patnáctiletého chlapce!
  Na nebezpečnou bakteriální chorobu zemřel teprve patnáctiletý chlapec v Mongolsku. Nakazil se pravděpodobně po požití sviště! Vláda umístila do karantény další lidi.
 • Svůdná »bondgirl« Daniela Peštová: Fanoušky ovšem vylekal jeden detail!
  Půvabná topmodelka Daniela Peštová (49) ví, jak potěšit své oddané fanoušky na sociálních sítích – často sdílí své spoře oděné fotky, ať už v rajcovním prádélku, anebo v plavkách. Na její nejnovější momentce zaujal však fanoušky jeden podivný detail…
 • Sýry, víno, šneci, makronky: Francie jen pár kroků od Karlova mostu. Co dalšího trhy nabízejí?
  Park Kampa se proměnil v malou Francii. Už potřinácté tu Pražané mají  možnost přenést se na malou chvilku na trh s čerstvými ústřicemi, tím nejlepším vínem a samozřejmě nesmí chybět ani voňavé sýry. Nákupy a ochutnávky pak zpříjemní i pestrý doprovodný program, který vůbec poprvé bude zaměřený i na děti. Dospělí zase ocení vystoupení Justin Lavashe nebo Chantal Poullain.
 • Unie seškrtala seznam bezpečných zemí. Kam nemají Evropané raději jezdit?
  Státy Evropské unie vyškrtnou Srbsko a Černou Horu ze seznamu zemí, jejichž obyvatelé mohou cestovat přes vnější hranice evropského bloku. Podle informací ČTK se na tom v úterý shodli velvyslanci unijních zemí, kteří zúžili na 13 seznam bezpečných států, z nichž je možné přijíždět do EU. Listina, na níž figurují některé asijské či africké státy, je pouze doporučením a například Česko již zařadilo zmíněné balkánské země mezi rizikové z hlediska koronaviru v pondělí.
 • Porod přes telefon: Záchranář Luboš s asistentkou pumpařkou odrodili zdravé miminko
  Na lince 155 přijali hovor od vystresovaného muže. Potřeboval pomoc, protože jeho žena právě začala rodit na pumpě ve slovenských Malackách!  Operační pracovník se svého úkolu zhostil s přehledem a profesionálním klidem.
 • Český turista (72) se ztratil v Tatrách: Po chladné noci ho hledala letka ministerstva vnitra
  Téměř dvacítka záchranářů a letka ministerstva v noci pátrala po turistovi v důchodovém věku, který přecenil své síly a nezvládl turistickou trasu, kterou si vytyčil. Sám v lese musel přečkat chladnou noc, v úterý ho záchranáři, ač vyčerpaného, naštěstí nalezli! 
 • Královna twerku Anet Antošová: Sexy pózy a slova o fotografčině orgasmu!
  To, co tanečnice a choreografka Anet Antošová dokáže se svým tělem, zavání šílenstvím. Během focení předváděla takové pózy, až všem okolo běhal mráz po zádech. 
 • Jako ve Wu-chanu: „Lidé umírají a vy nic neděláte.“ Lidé spílají Trumpovu muži
  Epicentrum koronaviru ve Spojených státech se přesunulo na Floridu, mnozí experti stát s 21,48 miliony obyvatel označují za „americký Wu-chan“. Denně na Floridě přibývají desetitisíce nových případů, z neděle na pondělí bylo dokonce zaznamenáno rekordních více než 15 tisíc dalších nakažených. Guvernér Ron DeSantis sice obnovil nějaké restrikce – nechal například uzavřít bary, odmítá ale zavést povinné nošení roušek. Republikán to od Floriďanů schytal na tiskové konferenci v Miami. „Lidé umírají a vy nic neděláte,“ pokřikovali na něj. Zprávu přinesl deník Daily Mail.
 • Nevěsta zemřela jen pár hodin po svatbě: Na hostině si dala zákusek s ořechy a udusila se
  Tragédie na ruské svatbě se stala v Caricyno paláci v Moskvě. Mladá nevěsta Alexandra Jerochová (†25) se po obřadu spokojeně nacpávala sladkým, když dostala anafylaktický šok! Na místo přivolané záchrance se ji už bohužel nepodařilo zachránit.

Otevírací doba

Pondělí 10 - 22
Úterý 10 - 22
Středa 10 - 22
Čtvrtek 10 - 22
Pátek 10 - 22
Sobota 10 - 22
Neděle 10 - 22

Rezervace

Tel.: 606 979 079